444 5 972

Hakkımızda

Hakkımızda

2011 yılından bu güne iş sağlığı ve güvenliği alanında danışmanlık, lojistik, örgün ve uzaktan eğitim alt yapısı gibi hizmetler sunan kuruluşumuz bünyesinde faaliyet gösteren Kırmızı Bilimler Enstitüsü, İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki eğitim ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilmek için kurulmuştur. Hizmetlerimiz arasında İSG Yüksek Lisans Programları organizasyonları, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında yürütülen eğitim programları, İş Güvenliği Uzmanlarının ihtiyaç duydukları temel ve özel branş eğitimleri, İş Güvenliği Uzmanlığı sınavına hazırlık kampları gibi  eğitimler bulunmaktadır. 

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında yapmış olduğumuz eğitim programları sayesinde katılımcılara daha iyi iş bulma imkanları sağlamaktayız. Yüksek Lisans Programları organizasyonlarımızla bu güne kadar 1000'in üzerinde kişinin yüksek lisans bitirmesini sağlayarak, bu kişilerin hem donanımlı birer iş güvenliği uzmanı olmalarını sağladık hem de bu kişilere B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olma fırsatı sunduk. 

İSG Yüksek Lisans Eğitimi organizasyonlarındaki başarımızı diğer branşlarda da sağlamak için değişik dallarda yüksek lisans programlarının organizasyonlarını yapmaya devam ediyoruz. 

Kırmızı İş Sağlığı ve Güvenliği Hiz.A.Ş. Bir İDOL YAZILIM A.Ş. Grup Firmasıdır. 

 

Gizlilik İlkemiz:

Kırmızı Bilimler Enstitüsü eğitim programlarına kayıt olmak için başvuru formu dolduran katılımcıların bilgileri gizlilik politikamız gereği reklam amaçlı başka kurumlar ile paylaşılmamaktadır. Bu bilgiler katılımcının başvuruda bulunduğu program ile ilgili olarak iş birliği yapmış olduğumuz kurumlar dışında başka hiçbir kurum ile paylaşılmamaktadır.